III Turniej Strzelecki z broni pneumatycznej o Puchar Starosty Rzeszowskiego "W hołdzie Niepodległej"

Starosta Rzeszowski oraz Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w III Turnieju Strzeleckim z broni pneumatycznej o Puchar Starosty Rzeszowskiego “W hołdzie Niepodległej“.

Turniej odbędzie się w dniu 25 września 2021r. o godz. 10.00 na strzelnicy w Liceum Ogólnokształcącym w Dynowie. Wydarzeniem tym chcemy uczcić 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i włączyć się w ogólnopolskie obchody tego  wydarzenia.

Zgłoszenia do 20 września 2021r.