XXXV sesja Rady Powiatu Rzeszowskiego kadencji 2018-2023

We wtorek 28.12.2021 r. w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, odbyła się XXXV sesja Rady Powiatu Rzeszowskiego kadencji 2018-2023.

Sesja miała charakter uroczystego spotkania opłatkowego, w którym udział wzięli, oprócz Rady i Zarządu Powiatu, dyrektorzy oraz kierownicy jednostek organizacyjnych Powiatu Rzeszowskiego, a także Wydziałów Starostwa Powiatowego w Rzeszowie.

Wśród zaproszonych gości znalazła się również Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, Senator RP Stanisław Ożóg, Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej o. Bolesław Opaliński oraz wójtowie i burmistrzowie gmin powiatu rzeszowskiego.

Dzisiejsza sesja była okazją do złożenia sobie świąteczno-noworocznych życzeń, a także podziękowań za cały wspólny rok pracy.

Zapraszamy do oglądnięcia relacji z sesji na portalu e-sesja: