Studniówki w szkołach powiatu rzeszowskiego

Studniówki w szkołach powiatu rzeszowskiego

Poloneza czas zacząć! – od tych słów i od tradycyjnego staropolskiego tańca uczniowie szkół ponadpodstawowych Powiatu Rzeszowskiego rozpoczynali swój pierwszy, a zarazem tak znaczący bal studniówkowy. Wieczór przełomowy dla każdego ucznia ostatniej klasy, który poza dobrą zabawą wskazuje, że do matury pozostało symboliczne sto dni. W trakcie balu studniówkowego nie zabrakło podziękowań dla dyrekcji szkoły, wychowawców i rodziców, odczytano podziękowania i pozdrowienia od Starosty Rzeszowskiego Pana Józefa Jodłowskiego i Wicestarosty Rzeszowskiego Pana Marka Sitarza.

Wszystkie placówki ponadpodstawowe, których organem prowadzącym jest Powiat Rzeszowski: Zespół Szkół Zawodowych w Dynowie, Liceum Ogólnokształcące w Dynowie, Zespół Szkół w Sokołowie Młp., Zespół Szkół w Tyczynie oraz Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie – bale studniówkowe mają już za sobą.

Życzymy więc wszystkim uczniom spokojnego czasu przed maturami i zdanego, jak najlepiej, egzaminu dojrzałości, a potem wymarzonych studiów. Powodzenia!