Zakończenie roku szkolnego maturzystów z powiatu rzeszowskiego

Zakończenie roku szkolnego maturzystów z powiatu rzeszowskiego

29 kwietnia to niezwykły dzień dla 350 absolwentów ostatnich klas szkół ponadpodstawowych w Powiecie Rzeszowskim. Uczniowie szkół, których organem prowadzącym jest Powiat Rzeszowski, odebrali dzisiaj, świadectwo ukończenia szkoły. Są już absolwentami, a przed nimi egzaminy maturalne. W tym wyjątkowym dla młodzieży wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele samorządu Powiatu Rzeszowskiego, którzy złożyli wszystkim absolwentom gratulacje z okazji zakończenia kolejnego etapu edukacji.

Drodzy Absolwenci za kilka dni przystąpicie do egzaminów maturalnych, które otworzą przed Wami kolejne drzwi na wymarzone studia, pracę zawodową. Życzę aby zdobyta wiedza pomogła Wam dotrzeć do wyznaczonego celu, realizacji marzeń, odniesienia sukcesów życiowych. Dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom oraz rodzicom dziękuję za przekazaną wiedzę i inspirację do nauki.”- mówił Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski,

który wziął udział w zakończeniu roku szkolnego w Zespole Szkół w Tyczynie.

Podczas części nieoficjalnej głos zabrali już sami absolwenci, którzy prostym słowem „dziękujemy” wyrazili wdzięczność nauczycielom, wychowawcom i rodzicom za cztery lata cierpliwości, wyrozumiałości i ciągłego motywowania do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. 

Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy pomyślnych wyników egzaminów maturalnych, spełnienia marzeń związanych z kontynuacją nauki oraz pomyślności i szczęścia w dorosłym życiu!!!

Rada i Zarząd Powiatu Rzeszowskiego.