Koniec roku szkolnego w szkołach prowadzonych przez Powiat Rzeszowski

Dzisiaj wybił ostatni dzwonek dla uczniów szkół ponadpodstawowych w Powiecie Rzeszowskim. Z tej okazji władze powiatu wzięły udział w uroczystościach wręczenia świadectw i wyróżnień dla najzdolniejszej młodzieży naszego regionu.

Wicestarosta Rzeszowski Marek Sitarz wziął udział w uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Techniczno – Weterynaryjnych w Trzcianie k. Rzeszowa.

Zakończenie roku szkolnego było okazją do złożenia podziękowań nauczycielom, dyrektorom i wszystkim pracownikom szkół, za pracę i zaangażowanie w edukację oraz rozwój młodych ludzi.

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście usatysfakcjonowani z wyników. Serdecznie dziękuję rodzicom i wychowawcom – kształtujecie młode pokolenie ludzi, szczęśliwych i gotowych do życia. Dziękuję za wasz trud i pracę. Młodzieży gratuluję i życzę, aby wakacje były czasem wypoczynku oraz chwil spędzonych bezpiecznie i z rozwagą, w gronie rodziny i najbliższych. – mówił Wicestarosta Rzeszowski Marek Sitarz.

Wszystkim uczniom i absolwentom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników w nauce.