Szkolenia z zakresu pozyskiwania swoich danych z rejestru KREPTD

W związku z dużym zainteresowaniem Główny Inspektor Transportu Drogowego wznawia i zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniach z zakresu pozyskiwania swoich danych z rejestru KREPTD.

Zaproszenie na szkolenia skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców oraz wszystkich osób zarządzających transportem, jedynym warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest posiadanie profilu zaufanego (ePUAP).

Jak założyć profil zaufany ePUAP:  https://www.biznes.gov.pl/pl/portal/0074

Działania podejmowane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego mają na celu poprawę jakości oraz aktualności danych dostępnych w rejestrze KREPTD, które posłużą zarówno Starostwom/Urzędom Miast, organom kontrolnym, przedsiębiorcom oraz zarządzającym transportem.

Szkolenia online odbędą się według poniższego harmonogramu:
(Przewidywany czas szkolenia około 1h)
08.09.2022 r. godz. 12:00 – zgłoszenie do dnia 06.09.2022 r.
22.09.2022 r. godz. 12:00 – zgłoszenie do dnia 20.09.2022 r.

Link do spotkania zostanie przesłany najpóźniej w dniu szkolenia na adres email podany w zgłoszeniu.
(Liczba miejsc ograniczona)

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres email: pomoc.kreptd@gitd.gov.pl
W tytule zgłoszenia prosimy o podanie tematu szkolenia i wskazanie jednego wybranego terminu.

Serdecznie zapraszamy!