VII Powiatowy Koncert Pieśni Patriotycznych

W niedzielę (13 listopada) w Kościele pw. św.  Jana Chrzciciela w Bratkowicach w obecności władz powiatu rzeszowskiego odbył się poruszający koncert upamiętniający odzyskanie niepodległości przez Polskę.

Uroczystość poprzedziła Msza Święta w intencji Ojczyzny. Zebrani goście mogli posłuchać piękne utwory w wykonaniu regionalnych chórów: Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej, Choru GAUDEAMUS z Dąbrowy, Chóru RAXAVIA z Rakszawy oraz Choru Męskiego RESONANTAE z Bratkowic. Kierownictwo artystyczne nad tym wydarzeniem sprawował Jakub Pięta.

Każdy chór otrzymał pamiątkowe statuetki ufundowane przez Powiat Rzeszowski, które wręczył artystom Tomasz Wojton – Przewodniczący Rady Powiatu Rzeszowskiego.