Zawody w koszykówce dziewczyn w LO w Dynowie

Dnia 7 lutego 2023 roku w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Dynowie odbyły się powiatowe zawody w koszykówce dziewczyn. W zawodach brało udział 5  szkół z naszego powiatu: Liceum Ogólnokształcące w Dynowie, Zespół Szkół Techniczno – Weterynaryjnych w Trzcianie, Liceum Ogólnokształcące w Błażowej, Zespół Szkół Zawodowych w Dynowie oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim.

Po uroczystym otwarciu turnieju przez panią dyrektor Elżbietę Klaczak – Łach, drużyny rozpoczęły zmagania. Zawody rozgrywane były systemem ” każdy z każdym”. Po zaciętej i emocjonującej walce zawody zwyciężyła drużyna dziewczyn z LO w Błażowej, uzyskując tym samym awans do zawodów rejonowych. Drugie miejsce zajęła drużyna z Trzciany, trzecie miejsce przypadło dziewczynom z Głogowa Małopolskiego, czwarte miejsce zajęła drużyna ZSZ z Dynowa, natomiast piąte miejsce zajęły dziewczyny z LO w Dynowie. Wszystkim zespołom dziękujemy za tak liczny udział w zawodach a organizatorom za przygotowanie wydarzenia.