Wręczono promesy dla OSP z powiatu rzeszowskiego

We wtorek w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie wręczono promesy dofinansowania dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu powiatu rzeszowskiego na zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych W uroczystości oprócz wojewody Ewy Leniart i komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej nadbrygadiera Andrzeja Babiec udział wziął Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski.

W powiecie rzeszowskim wparcie otrzyma 5 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych: OSP Rzeszów-Bzianka (950 000zł), OSP Kielnarowa (950 000zł), OSP Mrowla (950 000 zł), OSP Lubenia (950 000zł) oraz OSP Głogów Małopolski (1 250 000zł). Ogółem powiatowi rzeszowskiemu przyznano 5 050 000 złotych. To ogromne wsparcie wykorzystane zostanie na zakup samochodów ratowniczo gaśniczych.

Na uroczystości obecny był Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski, który pogratulował strażakom tego jakże potrzebnego dofinansowania, a także wyraził ogromną wdzięczność za ich całoroczną pracę na rzecz mieszkańców naszego regionu.