23. Powiatowe Warsztaty Rzeźbiarskie im. Leszka Walickiego "Glinolepy 2024"

Glina to naturalny surowiec towarzyszący człowiekowi od najdawniejszych czasów. Powstawały z niej budowle, przedmioty codziennego użytku oraz dzieła artystyczne. Również w dłoniach uczestników Warsztatów „Glinolepy 2024” glina może przybrać niezwykłą, interesującą i artystyczną formę…
Organizatorem Warsztatów jest Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim przy współpracy Towarzystwa Miłośników Ziemi Sokołowskiej oraz Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Sokołowie Małopolskim.

Do wzięcia udziału w Warsztatach zapraszamy dzieci w wieku od 10 do 15 lat wybranych przez nauczyciela/instruktora zajęć plastycznych. Ilość uczestników jest ograniczona – maksymalnie 3 z każdej placówki + 1 opiekun. Decyduje kolejność zgłoszeń. Podstawowe materiały i narzędzia zapewnia Organizator. Prosimy uczestników o zabranie ze sobą odzieży ochronnej i nożyków.

23. „Glinolepy” odbędą się 28 września 2024 roku (sobota) w budynku MGOKSiR w Sokołowie Młp. przy ulicy Rzeszowskiej 29. Temat warsztatów: Anioły.
Rozpoczęcie Warsztatów: godz. 10.00; Posiłek: godz. 12.30; Zakończenie Warsztatów: godz. 15.00.
Chętni przyjeżdżają wraz z opiekunami na koszt własny lub instytucji delegującej.

Zgłoszenia należy kierować pod adres: Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, ul. Lubelska 5, 36-050 Sokołów Młp. w terminie do 20 września 2024 – pocztą, faksem lub e-mail: biuro@mgoksir-sokolow.pl

Wzięcie udziału w Warsztatach oznacza akceptację niniejszego Regulaminu, a także zgodę na wykorzystanie przez Organizatora danych osobowych uczestników, ich wizerunków oraz prac rzeźbiarskich w celach informacyjnych, organizacyjnych oraz promocyjnych 23. Powiatowych Warsztatów Rzeźbiarskich „GLINOLEPY 2024”.