Konkurs Złoty Żuraw 2016

Konkurs Złoty Żuraw 2016

Można już głosować na najciekawsze i najlepsze inwestycje w woj. podkarpackim. Park Naukowo-Technologiczny „Rzeszów-Dworzysko” bierze udział w konkursie Złoty Żuraw 2016!

Poprzez ten konkurs organizatorzy pragną, aby czytelnicy gazety codziennej Nowiny i Internauci wraz z architektami i specjalistami z branży budowlanej i architektonicznej mogli wybrać najlepsze inwestycje, Celem konkursu jest wyłonienie i pokazanie najlepszych inwestycji i projektów architektonicznych w Polsce płd.-wsch.

W konkursie Złoty Żuraw biorą udział inwestycje, które zakończono i oddano do użytku w ciągu ostatnich pięciu lat na terenie województwa podkarpackiego.

Nie ma udanych i podziwianych inwestycji bez dobrych  planów. Dlatego do naszego konkursu mogły zostać zgłoszone także projekty architektoniczne, które zostały opracowane w ciągu pięciu ostatnich lat przez projektantów, architektów, pracownie architektoniczne działające w woj. podkar- packim, w tym również wyróżniające się projekty, które zostały zrealizowane poza naszym regionem.

Najlepsze i najgodniejsze uwagi obiekty budowlane, wybrane przez ekspertów i Czytelników, otrzymają nagrody w postaci dyplomów i statuetek Złoty Żuraw 2016.

Kandydaci do tych prestiżowych nagród będą wyłonieni przez kapitułę konkursu, po uwzględnieniu m.in. aspektów technicznych i technologicznych, w następujących kategoriach:

  • Obiekty usługowe i handlowe;
  • Obiekty przemysłowe;
  • Obiekty użyteczności publicznej;
  • Obiekty mieszkaniowe;
  • Najlepszy projekt architektoniczny.

Zapraszamy do oddania swojego głosu na tę inwestycję!