Komenda Miejska Policji w Rzeszowie otrzymała nowy sztandar

16 czerwca br., na Placu Farnym, odbyła się uroczystość wręczenia sztandaru Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie. Sztandar jest  wyrazem uznania dla Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie za wysiłek i osiągnięcia w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego. Inicjatywa ufundowania sztandaru wyszła od Społecznego Komitetu Fundacji Sztandaru dla Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Komitet utworzyli przedstawiciele władz miejskich, powiatowych i gminnych z miasta oraz powiatu rzeszowskiego. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele Farnym, odprawioną w intencji policjantów i pracowników Policji, której przewodniczył ks.bp Jan Wątroba. Następnie na Placu Farnym  rozpoczęła się ceremonia wręczenia sztandaru. Wśród gości obecni byli: Zastępca Komendanta Głównego Policji, kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych oraz służb mundurowych i instytucji współpracujących z policją.