Podpisano umowę na odbudowę mostów w Dylągowej

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Rzeszowie w czwartek (11 kwietnia) podpisana została umowa na realizację zadania „Odbudowa mostu przez potok Dylągówka w miejscowości Dylągowa w ciągu drogi powiatowej Nr 1432R Dynów (ul. Bartkówka) – Sielnica w km 9+624 w miejscowości Dylągowa oraz odbudowa mostu przez potok Dylągówka  w miejscowości Dylągowa w ciągu drogi powiatowej Nr 1432R Dynów (ul. Bartkówka) – Sielnica w km 9+924 w miejscowości Dylągowa”

Koszt inwestycji to 4 644 635,69  zł, z czego 3 251 244,00 zł stanowi dofinansowanie w ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Prace mają być zakończone w tym roku. Wykonawcą robót będzie rzeszowska firma Wolmost. W imieniu Powiatu umowę podpisywali Starosta Rzeszowski Marek Sitarz i Wicestarosta  Tadeusz Pachorek, ze strony zleceniobiorcy prezes zarządu spółki Zbigniew Wolan. W podpisaniu dokumentów brał udział Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Rzeszowie Marek Radion.