Miejski Klub Sportowy Strug Tyczyn dołączył do grona stowarzyszeń i klubów sportowych, które mogą się pochwalić własnym sztandarem. Obchody rozpoczęła msza święta, w trakcie której poświęcony został sztandar klubu. Na sztandarze widnieje postać św. Katarzyny Aleksandryjskiej oraz herb klubu.
W rocznicowych uroczystościach wziął udział Starosta Rzeszowskie Józef Jodłowski

„Jubileusz jest wyjątkową okazją  do podsumowania działalności Klubu, złożenia podziękowania jego założycielom oraz tym wszystkim, którzy na przestrzeni minionych 100 lat przyczynili się do rozwoju piłki nożnej  w naszym regionie. Kluby sportowe są kuźniami młodych talentów – na stadionach, w halach i na kortach trenują przyszłe gwiazdy wielu dyscyplin sportowych. To właśnie kluby sportowe dają młodym zawodnikom impuls do dalszego rozwoju – tu zaczyna się ich przygoda ze sportem, tu mogą realizować swoje pasje”- mówił Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski .

Życzymy samych sukcesów  władzom klubu, wszystkim piłkarzom i działaczom.

Fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie