Giełda pracy dla osób niepełnosprawnych

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie i Oddział Podkarpacki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych organizują w czerwcu kolejną edycję Giełdy Pracy dla osób z niepełnosprawnościami.

To cykliczne wydarzenie, organizowane od lat, mające pomóc osobom niepełnosprawnym zarówno w podjęciu pracy zawodowej jak i zdobyciu przydatnych informacji na temat swoich praw. W giełdach biorą udział zainteresowani pracodawcy, jak również przedstawiciele takich m.in. instytucji jak PUP, PFRON, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Państwowa Inspekcja Pracy, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie czy Zespół ds. Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności. Patronat nad wydarzeniem objęli: Ewa Leniart – Wojewoda Podkarpacki oraz Józef Jodłowski – Starosta Rzeszowski.

Tegoroczna giełda odbędzie się 13 czerwca 2023r. (wtorek) w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 15, w godzinach od 10.00 do 13.00. Osoby zainteresowane mogą uzyskać więcej informacji pod numerami telefonów: 172839300 (PFRON) lub 172500200 (PUP).

(s)

Giełda pracy